درباره ی ما

درباره ما با ما میتوزی رشد کنیدچرا به تبلیغ نویسی نیاز داریم ؟

بازاریابی و فروش بر بستر اینترنت امروزه یکی از مهم ترین و سریع ترین روش های کسب درآمد می باشد . این در حالی است که بزرگترین شرکت های خدماتی و تولیدی تنها از اینترنت برای ارائه خدمات خود به مشتریان استفاده می کنند و قسمت عظیمی از فروش برپایه وب است .

عموما ارائه خدمات و کسب اعتماد مشتری بطور حقیقی کاری بسیار ساده تر از انجام این کار بصورت مجازی است و مشتری در فضای مجازی تنها با مشاهده متن های معرفی کالا و خدمات که صرفا برای او نوشته شده است تصمیم می گیرد که به آن شرکت اعتماد کرده و خدمات و محصولات را تهیه کند یا خیر .

از این رو لزوم استفاده و بکارگیری عبارات و متن هایی که بتواند اعتماد مشتری را جلب کند بسیار اهمیت داشته و باید از این متون بهره گرفت .

دو همسایه دو دنیای متفاوت :

همه شما به مغازه ها ، سایت ها و پیج هایی برخورد کرده اید که هیچ مشتری ای ندارند در حالی که در همان شرایط و درکنار همان مغازه و یا پیج ها و سایت هایی مشابه مردم صف کشیده و طالب خریداری از آن مجموعه هستند و این درحالی است که کیفیتی یکسان و یا شاید کمتری نسبت به نمونه اولیه دارند ولی چون از معرفی و تبلیغات خوبی بهره برده اند ، مردم برای خرید از آنها در شرایط اقتصادی یکسان صف میکشند .

معرفی اصولی علت ایجاد این تفاوت است

تبلیغ نویس کیست ؟

از متن های معرفی تحت عنوان متون تبلیغاتی و کسانی که مهارت نوشتن این گونه متون را دارند ، به عنوان تبلیغ نویس یاد می شود .

این افراد آموزش دیده اند که به طریقی کالا و یا خدمات شما را برای فروش معرفی کنند که علاوه بر معرفی کامل و دقیق مزایا و برتری های محصولات و خدمات ، به کسب اعتماد بازدیدکننده با توجه به متن تبلیغاتی نوشته شده پرداخته شود .

چگونه میتوان تبلیغ نویسی حرفه ای داشت ؟

تبلیغ نویسی خود نیازمند داشتن آگاهی از دانش های روانشناسی ، بازاریابی و فروش می باشد بنابراین تبلیغ نویس حرفه ای کسی است که تمام این مهارت ها را در قالب یک متن برای هر محصول و خدماتی فراهم آورد .

معنی واژه میتوز ؟

میتوز یکی از بنیادی ترین فرایندهای رشد و تکثیر سلول است و به تقسیم یک سلول به دو سلول مشابه را میتوز می گویند .

درباره وب سایت میتوز :

وب سایت میتوز با در نظر گرفتن نیاز به متون تبلیغاتی حرفه ای در کسب و کار های متوسط و کوچک این امکان را فراهم کرده است که با دریافت مناسب ترین هزینه ممکن به انجام تبلیغ نویسی کاملا حرفه ای صفحات سایت و شبکه های اجتماعی کسب و کارها بپردازد و همچنین بستری را فراهم کند که این کسب و کارها بطور فوق العاده ای گسترش یابند .

چرا تبلیغ نویسی میتوز ؟؟

تیم میتوز از مشاورین تبلیغات و متخصصین تبلیغ نویسی تشکیل شده است تا بتواند کالا و خدمات شما را به نحوی معرفی و برای فروش ارائه دهد تا شعار “هر چیزی رو به پول تبدیل کن” محقق شود

خدمات میتوز به شرح زیر است :

  • آموزش و مشاوره بازاریابی و فروش
  • طراحی استایل حرفه ای و خاص هر کسب و کار
  • کپشن نویسی برای صفحات اجتماعی
  • متون تبلیغاتی برای جلب مشتری و فروش
  • تبلیغ نویسی بهینه صفحات سایت برای افزایش فروش

همین حالا میتوانید جهت دریافت مشاوره رایگان بررسی سایت و پیج خود با ما در ارتباط باشید

ایمیل : Info@mitoz.ir

CAPTCHA
لطفا صبر کنید